Жіночність = мужність

Чи зустрічали ви людину, яка вимагала від вас жіночності чи мужності, але не мала фундаменту для цього?

У минулому я обрала хлопця, який не втілює мужність. Мені здавалося що це будуть рівноцінні стосунки. Що такий хлопець, який не біжить за стандартами обере звичайне життя.

Я була не права.

Він почав імітувати жіночні рухи:
У його поведінці рухи все більше нагадували стереотипну жіночність. Від нейтрального хлопця до дивака.

З часом він почав вимагати від мене жіночності: йому не подобалось що я нейтральна. Але я не розуміла жіночності. Але ще більше не розуміла чому нейтральний хлопець вимагав від мене жіночності.
Я не хотіла бути жіночною, і сподівалась що він припинить тиснути. На мою думку, якщо поруч зі мною був би мужній чоловік, то я б мала бути жіночною.

Він не ставав мужнім. Але без фундаменту вимагав установки, яким не відповідав.

Це все пішло кудись не туди.
Він знайшов подружку, ставив вподобайки до всіх зображень з нею в сукні, з довгим хвилястим волоссям.
Він був не правий.
Вона була єдина, кому він ставив вподобайки. Він не ставив вподобайки іншим хлопцям друзям, не приймав активної участі в житті інших. І тимпаче не підтримував мене. І це викликало конфлікт зі мною. Для мене стороння дівчина ≠ конкурентка, це означало що наші стосунки зіпсовано ним.
Він сказав що продовжуватиме цим займатись, ставитиме їй вподобайки і не помітив що наші стосунки отримали величезну тріщину через цей вчинок та вибір. Не підозрював що це все призведе до кінця.
До дівчини у мене не було питань, бо це не у неї проблема. Вона лише жертва його очікувань і вигаданих образів. А ось до нього купа питань була.
І ось це "я продовжу це робити" може завершити стосунки, або створює тріщину у стосунках, яка призведе до неминучого кінця. Це викликкало друге. Поступова капітуляція стосунків, недовіра.

Нейтральність він зміщував в бік дуже токсичних вчинків і не цікавився як ці дії негативно вплинуть на те що є. Я вибудовувала в собі несвідому мужність, бо побачила в ньому якусь токсичну стереотипну жіночність.

Це призвело до відсторонення з мого боку, недовірі.

Коли хлопець, в якому відсутня мужність сам йде в бік жіночності чи схилятиме до неї, то партнерка ніколи не обере жіночність. Вона бачитиме у хлопцеві жіночність та крихкість з бажанням взяти його на руки.

Коментарі