Жіночність = мужність
Чи зустрічали ви людину, яка вимагала від вас жіночності чи мужності, але не мала фундаменту для цього? У минулому я обрала хлопця, який не втілює мужність. Мені здавалося що це будуть рівноцінні стосунки. Що такий хлопець, який не біжить за стандартами обере звичайне життя. Я була не права. Він почав імітувати жіночні рухи: У його поведінці рухи все більше нагадували стереотипну жіночність. Від нейтрального хлопця до дивака. З часом він почав вимагати від мене жіночності: йому не подобалось що я нейтральна. Але я не розуміла жіночності. Але ще більше не розуміла чому нейтральний хлопець вимагав від мене жіночності. Я не хотіла бути жіночною, і сподівалась що він припинить тиснути. На мою думку, якщо поруч зі мною був би мужній чоловік, то я б мала бути жіночною. Він не ставав мужнім. Але без фундаменту вимагав установки, яким не відповідав. Це все пішло кудись не туди. Він знайшов подружку, ставив вподобайки до всіх зображень з нею в сукні, з довгим хвилястим волоссям. Він був не прав...